Sprzęt medyczny

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów medycznych. Oferowane produkty w znakomity sposób usprawniają przeprowadzanie pierwszej pomocy w różnego rodzaju przestrzeniach, jak zakłady pracy czy też szkoły. Dostarczany ekwipunek pochodzi od renomowanych wytwórców, co sprawia, że odznacza się znakomitymi parametrami technicznymi. Właśnie dzięki temu akcesoria mogą być wykorzystywane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Propozycja sklepu internetowego to między innymi fantomy do resuscytacji. Mogą być one wykorzystywane między innymi w placówkach straży pożarnej, policji czy nawet w szkołach. Ich zadaniem jest nauczenie wszystkich osób przeprowadzania prawidłowej resuscytacji. Posiadamy kilka wersji fantomów - zarówno osoby dorosłej, jak i niemowlęcia. Dzięki temu każdy z klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Oprócz tego propozycja naszej firmy to także defibrylator AED. Tego typu urządzenie powinno być obowiązkowym wyposażeniem różnego rodzaju przestrzeni użyteczności publicznej, jak dworce, kina czy też galerie handlowe. Oferowane przez nas urządzenie odznacza się prostą i intuicyjną obsługą, co sprawia, że nikt nie będzie miał problemu z właściwym udzieleniem pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów