Odzież i sprzęt dla strażaków

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów przeznaczonych dla strażaków. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być w jednostce wykorzystywane przez długi czas. Propozycja sklepu internetowego to między innymi motopompa Niagara-1. Jest ona niezbędna przy wypompowywaniu wody z zalanych terenów, piwnic czy garaży. Jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu znajdzie się dla niej miejsce w każdym wozie strażackim, a jej wysoka wydajność pracy pozwala na szybkie pozbycie się wody z zalanych pomieszczeń.

Oprócz tego oferta firmy to także wentylator oddymiający. Jest on przeznaczony do szybkiego przewietrzania zadymionych pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu tego typu maszyny możliwe jest zapewnienie optymalnej widoczności strażakom przeprowadzającym akcję ratunkową w palących się budynkach. Akcesorium jest dodatkowo wyposażone w przyrząd do wytwarzania mgły wodnej, co docelowo ma pomóc w szybszym opanowaniu źródła pożaru.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w naszej ofercie. Prezentujemy także prądownicę wodno-pianową oraz maszt oświetleniowy LED umożliwiający przeprowadzanie akcji ratunkowych nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 53 elementów