Akcesoria serwisowe do gaśnic i hydrantów

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów wykorzystywanych przez jednostki straży pożarnej. W ramach prowadzonych działań oferujemy produkty stosowane w punktach serwisowych. Dostarczany ekwipunek gwarantuje sprawne działanie wszelkich akcesoriów pożarniczych, takich jak gaśnice, węże, prądownice czy hydranty. Oferowane przez nas urządzenia serwisowe odznaczają się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu wszelkie prace naprawcze i przeglądowe będą mogły być wykonane w bardzo szybkim tempie.

Zadbaj o odpowiednie działanie gaśnic

Propozycja sklepu internetowego to między innymi skrzynka konserwatora gaśnic. Posiada wszelkie niezbędne akcesoria, takie jak dociskacz iglicy, gwintownik, klucze oczkowo-płaskie, manometr, plombownicę czy też wskaźnik masy. Dzięki temu serwisant otrzymuje dostęp do wszystkich niezbędnych produktów ułatwiających codzienną pracę. Ponadto dostarczamy także zestaw do badania hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych. Składa się z elementów, takich jak nasady aluminiowe, manometr glicerynowy czy też wąż płasko składany.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdej z osób.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów