Dla serwisu

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów wykorzystywanych przez jednostki straży pożarnej. W ramach prowadzonych działań oferujemy produkty stosowane w punktach serwisowych. Dostarczany ekwipunek gwarantuje sprawne działanie wszelkich akcesoriów pożarniczych, takich jak gaśnice, węże, prądownice czy hydranty. Oferowane pr...

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów wykorzystywanych przez jednostki straży pożarnej. W ramach prowadzonych działań oferujemy produkty stosowane w punktach serwisowych. Dostarczany ekwipunek gwarantuje sprawne działanie wszelkich akcesoriów pożarniczych, takich jak gaśnice, węże, prądownice czy hydranty. Oferowane przez nas urządzenia serwisowe odznaczają się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu wszelkie prace naprawcze i przeglądowe będą mogły być wykonane w bardzo szybkim tempie.

Zadbaj o odpowiednie działanie gaśnic

Propozycja sklepu internetowego to między innymi skrzynka konserwatora gaśnic. Posiada wszelkie niezbędne akcesoria, takie jak dociskacz iglicy, gwintownik, klucze oczkowo-płaskie, manometr, plombownicę czy też wskaźnik masy. Dzięki temu serwisant otrzymuje dostęp do wszystkich niezbędnych produktów ułatwiających codzienną pracę. Ponadto dostarczamy także zestaw do badania hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych. Składa się z elementów, takich jak nasady aluminiowe, manometr glicerynowy czy też wąż płasko składany.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdej z osób.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów