Hydranty ppoż wewnętrzne

Nasz sklep internetowy specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań z zakresu zabezpieczenia przeciwpożarowego budynków. Prezentowane w tej kategorii hydranty wewnętrzne to produkty zgodne z normami europejskimi (m.in. PN-EN 671-1, PN-EN 671-2), które posiadają aż 25-letnią gwarancję. Są ważnym elementem sieci wodociągowej i służą do gaszenia pożarów typu A. Przeznaczone są do montażu w budynkach wielorodzinnych, obiektach użytku publicznego, instytucjach publicznych oraz hotelach i internatach. W tych miejscach hydranty wewnętrzne muszą znajdować się na każdej kondygnacji. Montuje się przy ciągach komunikacyjnych w taki sposób, aby był do nich łatwy dostęp i aby możliwe było swobodne rozwijanie węża.

W naszym asortymencie proponujemy kilkadziesiąt modeli o różnych parametrach, z możliwością doprowadzenia wody od góry, z lewej i prawej strony. Zapraszamy do poznania dostępnych produktów i do składania zamówień. Oferujemy atrakcyjne ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz szybką wysyłkę.

Hydrant wewnętrzny z wyposażeniem

W asortymencie znaleźć można wyroby różnej wielkości, wyposażone m.in. w bęben z wężem półsztywnym lub kosz z wężem pożarniczym płaskoskładanym, zawór kulowy, prądownicę wodną zamykaną na prąd zwarty lub rozproszony, a także szafkę hydrantową. Dołączone do produktu są też naklejki służące do poprawnego oznakowania obiektu, kluczyki, a także instrukcja obsługi, specyfikacja techniczna oraz komplet certyfikatów. W niektórych produktach jest również szafka na gaśnicę.

W sprzedaży znajdują się trzy typy hydrantów wewnętrznych z wężem o średnicy DN 25, DN 33 i DN 52 i o długościach wynoszących m.in. 15 m, 20 m i 30 m. Zawór kulowy w zależności od produktu, ma średnicę DN 25, DN 32 i DN 50. Osobno można zakupić też szafkę, jak i zwijadło do węża.

Oferujemy wybór między produktami wykonanymi ze stali nierdzewnej lub cynkowanej galwanicznie blachy. Wybrane modele można zamówić w wersji pomalowanej na czerwono, biało lub też w innym kolorze z palety RAL. Dostępne są opcje z drzwiczkami na boku krótszym oraz z pełnymi drzwiami. Ponadto można również wybrać jeden z produktów o budowie modułowej, w przypadku którego samodzielnie zdecydujemy o rozmieszczeniu szafek na gaśnicę i węża.

Hydranty wewnętrzne chroniące przed rozprzestrzenianiem się ognia

Oferujemy tu produktu wykonane z solidnych, odpornych na uszkodzenia materiałów, zgodne z normami europejskimi i łatwe w obsłudze. W celu zapewnienie bezpieczeństwa budynku hydranty wewnętrzne z naszego sklepu internetowego należy regularnie poddawać przeglądowi serwisowemu. Ten powinien odbywać się raz do roku. Dzięki niemu można upewnić się, że w razie zagrożenia pożarowego hydrant spełni swoje zadanie w stu procentach.

W pozostałych kategoriach naszego sklepu internetowego znaleźć można również inne elementy wewnętrznej ochrony przeciwpożarowej. Zapraszamy do odwiedzenia działów z gaśnicami, czujnikami, detektorami, znakami ewakuacyjnymi i innymi produktami, w które należy wyposażyć wiele obiektów użytku publicznego.

Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów