O firmie

„Jesteśmy tak blisko jak twój komputer i telefon. Ty zajmij się rozwojem własnej firmy, my zrobimy wszystko aby Ci w tym pomóc”


Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego lub jednego z czterech sklepów stacjonarnych firmy Starkam. Doskonale wiemy że prowadzenie biznesu to długotrwały proces, wymagający dużego osobistego zaangażowania, naszym celem jest maksymalne ułatwienie Ci tego, doradzimy w przypadku pytań, oraz zajmiemy się szybką realizacją Twojego zamówienia.


Skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie, poprzez: e-mail, telefon, lub okno dialogowe.


O firmie STARKAM:


Firma Starkam istnieje na rynku PPOŻ i BHP od 1992 roku. Jesteśmy firmą rodzinną zarządzaną przez właścicieli dlatego cechuje nas długoterminowe myślenie, dbałość o obsługę, oraz szybkość w podejmowaniu decyzji.


Początki firmy Starkam to sklep stacjonarny otwarty w Katowicach, gdzie z pomocą faksów oraz telefonów stacjonarnych zajmowaliśmy się realizacją zamówień naszych pierwszych klientów, od tego czasu wiele się zmieniło, otworzyliśmy trzy kolejne sklepy stacjonarne, a w 2005 roku uruchomiliśmy jako jedni z pierwszych w naszej branży sklep internetowy; www.starkam.pl


Jesteśmy z wami już prawie 30 lat i jest dla nas jasne, że na rynku zabezpieczeń PPOŻ oprócz zaangażowania naszych pracowników, równie istotna jest ich fachowa wiedza, dlatego nieustannie się szkolimy. Głównym celem jaki sobie stawiamy jest dostarczanie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach a wszystkie zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym terminie.

Zapraszamy do współpracy.W naszym portfolio znajdą Państwo ponad 5000 produktów renomowanych producentów:  


- pełna gama podręcznego sprzętu pożarniczego tj. wszystkie typy gaśnic, hydranty wewnętrzne i zewnętrzne, węże pożarnicze, koce gaśnicze i inne.
- znaki PPOŻ i BHP, tablice informacyjne jak również znaki wykonywane specjalnie pod zamówienie.
- wyposażenie straży pożarnych, oraz sprzęt medyczny.
- wyposażenie BHP.
- świadczymy kompleksowe usługi zabezpieczeń przeciwpożarowych obiektów.